Svátek má: Ctirad

Regiony

Velikost textu:

Kde si půjčit, když nemáte bankovní účet?

Kde si půjčit, když nemáte bankovní účet?

V případě, že nemáte bankovní účet, na který by vám poskytovatel půjčky zaslal peníze, stává se řešením hotovostní půjčka.

Ilustrační foto
13. února 2018 - 15:22
(Komerční sdělení)

Podívejte se na klíčové informace, minimální nároky a hlavní výhody. Půjčit si peníze v hotovosti je až překvapivě rychlé a jednoduché.

Lze si půjčit bez bankovního účtu?
Třebaže je v dnešní době založení bankovního účtu většinou zdarma, může se stát, že ho nemáte a nechcete. Případně vám z libovolného důvodu jako žadateli o půjčku mnohem víc vyhovuje dostat peníze rovnou v hotovosti. Žádný problém, přesně pro takové situace jsou připraveny hotovostní půjčky v nabídkách prověřených nebankovních institucí.

Domluvit si půjčku bez vlastnictví účtu v bance není o nic složitější než u běžných úvěrů. Projevit zájem o hotovost lze prostřednictvím přehledné online žádosti. V případě schválení si stačí zvolit způsob doručení. V zásadě máte na výběr dvě možnosti. Peníze si můžete vyzvednout osobně na pobočce, nebo vám je až k vám domů přiveze obchodní zástupce půjčkové společnosti. Druhý způsob je zcela bez práce, pouze si předem zkontrolujte, zda-li za pohodlné doručení do domu není účtován vysoký poplatek.

Hlavní výhody hotovostních půjček
Hlavní výhodou je nepřekvapivě fakt, že peníze dostanete v hotovosti, tzv. přímo na ruku. Ihned je tak můžete využít a nemusíte řešit výběr z banky. Většinu hotovostních půjček spojuje jednoduchost výplaty. Populární SMART půjčka není výjimkou. Čeká vás minimum zdlouhavé administrativy. Finance u této půjčky získáte ihned po podpisu smlouvy, přičemž maximální částka je až 70 000 Kč se splatností na 13 a 16 měsíců. K vyřízení vám bude stačit občanský průkaz a druhý doklad totožnosti (například řidičský průkaz).

Potřebujete si půjčit ještě větší částku? Úvěr až do 90 000 Kč představuje Zelená v hotovosti, u které máte možnost odložit si bezplatně pravidelné splátky v období, kdy na ně nemáte dostatek prostředků. Na výběr je mezi týdenními a měsíčními splátkami. Dalším kladem Zelené půjčky je absence zbytečných poplatků od smluvních pokut až po upomínky. Transparentní a jasně srozumitelné podmínky vám zásadně usnadní výběr.

Počítejte s vyšším úrokem
Každá mince má dvě strany a hotovostní půjčky nejsou pouze o výše zmíněných výhodách. Za komfort v podobě získání peněz v hotovosti bez zbytečného papírování a doručení částky až domů zaplatíte vyšší úrok. Nastavte si dobu splácení tak, aby vám úhrady splátek nečinily komplikace. U tabulky splátek a samotné nabídky vždy musí být vyplněna hodnota RPSN (roční procentní sazby nákladů). Ta vás informuje o výhodnosti půjčky. Porovnat si nabídky jednotlivých poskytovatelů podle roční úrokové míry úvěru by měla být samozřejmost.

Je hotovostní půjčka i pro vás?
Hotovostní půjčku lze doporučit každému, kdo má zájem získat finance bez bank a dokládání různých potvrzení. Výměnou za pohodlí je vyšší úrok, a proto je důležité si nabídky pečlivě srovnat. Neváhejte prozkoumat jednotlivé výhody a nezapomínejte, že je vždy důležité nastavit si půjčku tak, aby vám zbytečně nekomplikovala život.

(red,prazskenovinky.cz,foto:pl)